Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Hráči vehementně protestovali proti penaltě, rozhodčí se museli ukrýt za těžkooděnce

9. září 2013 07:29 - Rio de Janiero

Pořádně dusno bylo o víkendu během utkání brazilské fotbalové ligy, rozhodčí museli před rozlícenými hráči chránit policejní těžkooděnci. Sudí Jailson Macedo Freitas si ochranu sám vyžádal kvůli protestům, s nimiž na něj vyrukovali fotbalisté Portuguesy v utkání s Grémiem proti nařízené penaltě a vyloučení záložníka Bruninha.

Vše odstartovala penalta ve prospěch domácích, kterou sudí nařídil deset minut před koncem za stavu 2:2. Hráčům Portuguesy, jež v utkání prohrávala už 0:2, se totiž nelíbilo, jak si Kléber před pokutovým kopem postavil míč, a protestovali tak dlouho, až za to Bruninho dostal druhou žlutou kartu.

Vyloučení hostující fotbalisty ještě víc popudilo a Freitas proto přivolal na svou ochranu policisty, kteří kolem arbitrů vytvořili kordon. Hráči Portuguesy přesto v protestech pokračovali, až si za to vysloužil červenou kartu kapitán Valdomiro.

Situace se uklidnila po pěti minutách a Kléber z penalty rozhodl o vítězství Grémia 3:2. Jeho tým se posunul na druhé místo v tabulce s tříbodovou ztrátou na vedoucí Cruzeiro.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní