Rubriky:

Ostatní

Policie Šumského obvinila za autonehodu, hrozí mu šestiletý trest

17. října 2013 15:12 - Praha

Policie obvinila českého fotbalistu Nicolase Šumského za červnovou autonehodu, při které zahynula jeho osmnáctileté spolujezdkyně. Podle serveru tn.cz hrozí devatenáctiletému hráči, který nyní hájí barvy slovinského ND Gorica, až šest let vězení. Šumský byl obviněn z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti.

 

Policie ČR

Bývalý záložník Bohemians Praha 1905 autonehodu způsobil v červnu u Zámrsku na Orlickoústecku. Šumský byl s těžkými zraněními letecky převezen do nemocnici v Hradci Králové, jeho spolucestující nehodu nepřežila.

Šumský platil za velký talent českého fotbalu. V mládežnických kategoriích působil v Monaku a argentinském River Plate, pak se vrátil domů a v sezóně 2011/12 odehrál 16 zápasů v nejvyšší soutěži za Bohemians 1905.

V minulé druholigové sezóně ale zasáhl pouze do tří zápasů ve druhé lize. V létě zamířil do italské Parmy, která jej vzápětí poslala na hostování do Gorice.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.