Ajman

O tom, že fotbal jako takový prožívají až do závěrečných minut i ve Spojených arabských emirátech, svědčí následující video. Jednoho z domácích šejků totiž pořádně naštval rozhodčí, který odpískal penaltu v šesté minutě nastavení. A tak dal sudímu pár facek.

Šejk v Emirátech napadl sudího.

Klub Ajman hostil na svém stadiónu Al Ahlí, které v minulosti trénoval i český kouč Ivan Hašek. V poslední minutě svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 1:1, jenže nastavení se hrálo příliš dlouho.

Rozhodčí se pak odhodlal k něčemu, co pořádně naštvalo domácí funkcionáře i diváky. V šesté minutě nastavení totiž foukl pro Al Ahlí podivnou penaltu, které předcházela simulace útočníka Ahmeda Khalila. Hosté pokutový kop proměnili a nakonec zvítězili 2:1. Jednoho z domácích šejků, který arbitra inzultoval, pak musela dlouho krotit policie.