Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: To je trapas! Kolumbijský útočník ostudně spálil obrovskou šanci

24. srpna 2014 18:17 - Buenos Aires

Jsou výborně placeni za střílení gólů, to ale rozhodně neznamená, že fotbaloví útočníci i na té nejvyšší úrovni nemohou zahodit i ty největší gólové šance. Platí to všude po světě a výjimkou není ani argentinská nejvyšší soutěž.

Přesvědčil se o tom kolumbijský útočník Miguel Borja z týmu Olimpo, jenž v duelu tabulkových sousedů proti celku Tigre nepochopitelně selhal v obrovské šanci. Jednadvacetiletý forvard si nejprve šikovně přehodil brankáře Garciu, jenže následně snad z metrové vzdálenosti neuvěřitelně vysoko přestřelil zcela prázdnou bránu.

Na střelce sice zezadu dotíral obránce Blengio, na to ale své selhání mohl Borja svést jen těžko. Měl jediné štěstí, že se mu jeho minela přihodila za stavu 2:0 pro jeho tým. Nicméně soupeř ještě stihl v závěru snížit a zápas zdramatizoval. Olimpo však nakonec duel, nejspíš i k velké úlevě mladého Kolumbijce, vyhrálo těsně 2:1.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.