Živě

Ty v...! Co to je? Nedvěd se vyděsil nad šokujícím výsledkem plastiky

22. května 2015 21:09 - Praha

Tenhle minipříběh se docela povedl. Pobaví třeba i vás. Pavel Nedvěd se stal tváří evropského šampionátu fotbalových mladíků, kteří budou na pražských a moravských stadiónech hrát v červnu. A to se vším všudy. Pomáhá s propagací. Teď obrazně řečeno nasadil své vlastní tělo do propagačního spotu, který by třeba mohl napomoci prodeji lístků na šampionát jednadvacítek.

Heslo „Žádná hvězda nechce při ME chybět!" si Nedvěd v této záležitosti vzal pořádně k srdci. Natolik se nechal vyhecovat někdejším medailistou z ME 21 Tomášem Ujfalušim, až se odhodlal k nečekanému kroku. Jednadvacítka, to byl jeho cíl...

A půvabná nadsázka se prostě povedla. „Ty v... Co to je," zhrozil se "Nedvěd" nad tím, co s ním plastický chirurg provedl. Kýžené omlazení přišlo, ale ne tak, jak si Grande Paolo představoval...

Teď ještě aby při ME byli opravdu všichni ti, kteří tam mají být a aby si kluby nechaly zajít chuť na to, co se proslýchá. Totiž, že budou rozmlouvat svým lvíčatům účast na této akci.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.