Rubriky:

Ostatní

Kdo to soupeří s Messim? Skvostné trefy nabídli i další. Vybírejte gól roku!

1. prosince 2015 18:50 - Praha

Tři zásahy aspirují na nejhezčí gól roku 2015. FIFA zveřejnila kandidáty na udělení tradiční Ceny Ference Puskáse. Byly vybrány parádní branky hvězdného Lionela Messiho, Alessandra Florenziho a Wendella Liry. Těžké rozhodování o vítězi. Pomůže Messimu jméno? Nebo vyhraje někdo jiný?

Messiho zásah se zrodil 30. května ve finále Copa del Rey proti Bilbau. Nyní už osmadvacetiletý Argentinec si poradil se čtyřmi bránícími hráči a levačkou otevřel skóre. Barceloně to tehdy pomohlo k vítězství 3:1.

Čtyřiadvacetiletý Florenzi z AS Řím vstřelil svůj kandidátský gól v Lize mistrů proti Barceloně. Téměř z poloviny hřiště překonal Marca-Andrého ter Stegena a vyrovnal na 1:1.

Brazilec Wendell Lira (26) také předvedl krásné zakončení po parádní akci, která zvedala fanoušky ze sedadel. V březnovém utkání Atletico GO - Goianesia v rámci mistrovství jednoho z brazilských států, Campeonato Goiano, hosty prvním gólem zápasu nasměroval k vítězství 2:1.

Vítěz bude vyhlášen 11. ledna 2016 na slavnostním galavečeru v Curychu. Rozhodne hlasování fanoušků. Loni vyhrál James Rodríguez s trefou z osmifinále MS v Brazílii mezi Kolumbií a Uruguayí.

vap, Sport.cz

Který hráč dal podle vás nejhezčí gól?

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní