Rubriky:

Ostatní

Živě

Hlavně kuráž, chlapci! Nejlepší Čech ve svém oboru hecoval budoucí kolegy

27. dubna 2017 12:55 - Slaný

Náborová kampaň, která v Česku hledá nové fotbalové rozhodčí, z nichž se stalo nedostatkové zboží, právě odstartovala. Začala ve Středočeském kraji. Zájemci o práci sudích se sešli ve Slaném. Byl mezi nimi i záložník pražské Dukly Marek Hanousek. Vyzkoušeli si nejen práci asistenta rozhodčího a posuzovali ofsajdové situace, ale vžili se i do role hlavního arbitra a rozdávali žluté a červené karty. Jak jim to šlo a jak se vyrovnávali s tím, když se hráčům jejich verdikt nelíbil, se podívejte v našem videu.

Sport.cz

Své možné nástupce sledovala ve Slaném i bývalá špičková rozhodčí Dagmar Damková nebo současný elitní sudí Pavel Královec. Co by jim poradili? „Důležitá je výdrž, kuráž a mít, co nejvyšší cíle," říká Královec. A Dagmar Damková doplňuje: „A taky psychická odolnost. Hodně lidí si neuvědomuje, jak je to těžké psychicky, když vám nadávají diváci i hráči a musíte to zvládnout." Na videu přidala i nepříjemnou vzpomínku...

jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.