Rosický už byl po zranění třísel u výhry Arsenalu

LONDÝN

Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický ve středu poprvé po zranění třísel nastoupil v dresu Arsenalu, když v 63. minutě zápasu s Aston Villou vystřídal Aboua Diabyho. Ten se už v desáté minutě postaral o jediný gól zápasu, který posunul Arsenal na třetí místo tabulky.

V dresu domácích se jako střídající hráč v 74. minutě dostal na hřiště další český záložník Patrik Berger.

Gólman českého národního týmu Petr Čech po třech inkasovaných brankách v pohárovém zápase s Tottenhamem tentokrát udržel čisté konto a Chelsea s jeho přispěním vyhrála 1:0 na hřišti Manchesteru City.

Vítězství obhájcům titulu zajistil proměněnou penaltou Frank Lampard, od vedoucího Manchesteru dělí londýnský klub šest bodů. Arsenal za ním zaostává o jedenáct.

Anglie - 28. kolo:
Aston Villa - Arsenal 0:1 (10. Diaby), Manchester City - Chelsea 0:1 (28. Lampard z pen.).