Rubriky:

Anglie

Zatímco Di María večeřel s rodinou, doma měl zloděje

2. února 2015 21:19 - Manchester/Praha

Příjemný sobotní večer měl pro záložníka Manchesteru United Ángela di Maríu šokující dohru. V době, kdy ve víkendovém sídle v Cheshiru večeřel s manželkou Jorgelin a roční dcerou Miou a vstřebával pár desítek minut staré zážitky z vítězného utkání s Leicesterem (3:1), v jeho manchesterském domě v Prestbury řádili zloději.

 

Andrew Winning, Reuters

Přistavili si lešení k balkónu, na který vnikli, a železnými tyčemi zdemolovali vstupní dveře. Podle serveru listu Daily Mail však nic nestihli ukrást. Do domu se údajně ani nedostali, protože je vyhnal silný zvuk alarmu, který se rozezvučel i na nedaleké policejní stanici. Když policisté dorazili, byli už pryč a bylo po nich zahájeno pátrání. Zůstala po nich ale spoušť v podobě zničených dveří, vymlácených oken a nepořádku.

Šokovaný hráč zůstává s ochrankou

Šok pak čekal i Di Maríu, když za ním přijeli policisté a ochranka, kterou mu zařídil klub, a ukázali mu fotografie zpustošených dveří a oken, zatlučených dřevěnými deskami. Nejlepší argentinský fotbalista minulého roku i jeho manželka byli podle očitého svědka z fotografií zděšení. Případ vyšetřuje policie, která odmítá dát sebemenší informaci. Prý šlo o běžný způsob, jak se zloději snaží dostat do sídel bohatých lidí. Incident potvrdil hráčův agent a několik dalších lidí.

Ochranka doprovodila Di Maríův Range Rover do Manchesteru, kde klub zajistil svojí hvězdě luxusní hotelové apartmá, v němž bude rodina bydlet, dokud nebude dům v Prestbury uveden do pořádku. Hráč však prý má obavu, aby se incident neopakoval, a obává se i o rodinu, takže ochranka mu zůstává nablízku.

kft, Právo

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..