Rubriky:

Reprezentace

Angličanům bude proti Česku asi chybět útočník Owen

15. srpna 2008 13:37 - NEWCASTLE

Anglický fotbalový útočník Michael Owen se sice již zbavil problémů s lýtkem, ale v úvodním utkání anglické ligy s Manchesterem United bude Newcastlu ještě chybět. S velkou pravděpodobností se neobjeví ani ve víkendové nominaci trenéra anglické reprezentace Fabia Capella pro středeční přípravný zápas s Českou republikou.

 

homepage.ntlworld.com

Hvězdný útočník se s poraněným lýtkem potýkal po celé léto. Přestože se již zdálo, že bude na úvod sezóny připraven, nakonec ho trenér Kevin Keegan k prvnímu utkání sezóny nenominuje. "Bylo by bláznivé pokoušet osud a zkracovat rekonvalescenci jen proto, že je to Michael Owen," citoval Keegana britský deník Guardian. "Michael sice už trénuje, ale zápas s Manchesterem je na něj příliš brzy," dodal.

Capello svou nominaci na středeční přátelský duel s českým národním týmem oznámí po prvních zápasech nového ročníku anglické ligy. Vedle Owena mu pravděpodobně bude chybět i další útočník Wayne Rooney z Manchesteru United, který se uzdravuje po virovém onemocnění. Nejistý je i start záložníka Liverpoolu Stevena Gerrarda.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace