Rubriky:

Reprezentace

Suchý už trénoval s reprezentací, nachlazení ale trápí Rajtorala

10. října 2012 15:32 - Praha

Fotbaloví reprezentanti ve středu před pátečním kvalifikačním zápasem s Maltou poprvé trénovali už s obráncem Markem Suchým, který měl v posledních dnech potíže s naraženým kolenem. S týmem se naopak nepřipravoval univerzál František Rajtoral, jehož trápí nachlazení a místo tréninku zůstal v hotelu. Rajtoral však podle vedení mužstva bude na zápas připravený.

 

Jan Handrejch, Právo

Tým se už dnes z Prahy také během odpoledne přesunul do Plzně, kde Maltu v zápase kvalifikace mistrovství světa hostí.

Národní mužstvo se při dopolední přípravě na strahovském stadionu věnovalo stejně jako v úterý znovu především nácviku ofenzivy a hře proti soupeřově zhuštěné obraně. Kouč Michal Bílek při devadesátiminutovém tréninku dohlížel také na provedení standardních situací, na něž budou Češi v pátek s maltským outsiderem spoléhat.

Český celek stojí před výzvou získat první výhru ve skupině po úvodní bezbrankové remíze v Dánsku. Po čtyřech zápasech bez vstřelené branky bude chtít Bílkův výběr také přerušit 378 minut dlouhý gólový půst.

Čeští fotbalisté dnes plnili také společenské povinnosti. Po příjezdu do Plzně všichni vyrazili na exkurzi do pivovaru Gambrinus, který je jedním ze sponzorů reprezentace.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace