Rubriky:

Reprezentace

FAČR spouští prodej vstupenek na přípravu s USA a kvalifikaci s Nizozemskem

28. července 2014 19:30 - Praha

Fotbalová asociace ČR zahajuje prodej vstupenek na zářijový přípravný zápas s USA a následný duel s Nizozemskem, ve kterém národní tým trenéra Pavla Vrby zažije premiéru v kvalifikaci o mistrovství Evropy 2016. Od úterý bude možné kupovat vstupenky na utkání s Američany v ceně od 200 do 500 korun. V příštím týdnu pak půjdou do prodeje lístky na zápas s majiteli bronzových medailí z nedávného mistrovství světa, ty budou stát od 490 do 1990 korun.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Oba zápasy se odehrají na stadionu Sparty v Praze na Letné. S USA se Češi utkají 3. září, s Nizozemskem 9. září.

"Zápas s Nizozemskem bude obrovským svátkem pro celý český fotbal a těšíme se, že nás požene dopředu vyprodaný stadion. Ale velkou podporu budeme potřebovat i při poslední přípravě proti USA, abychom se dobrým výsledkem naladili na nesmírně těžký a důležitý kvalifikační start," požádal fanoušky o podporu trenér Vrba.

Vstupenky lze kupovat na webu vstupenky.fotbal.cz. Od úterý si je mohou začít rezervovat členové FAČR, od čtvrtka 31. července se prodej otevře i veřejnosti. Členové FAČR budou moci přednostně kupovat lístky i na Nizozemsko, a to od pondělí 4. srpna. O dva dny později začne otevřený prodej.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace