Ibrahimovic oslavil narození potomka gólem a výhrou

ŘÍM

Švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovic z Interu Milán oslavil čtvrteční narození svého druhého potomka gólem v sobotním utkání 27. kola italské ligy, v němž favorit porazil 2:0 Regginu. Ibrahimovic se vrátil do sestavy italského mistra po dvoutýdenních problémech s kolenem a otevřel skóre z penalty svým 15. gólem v sezóně. Po něm se ještě do přestávky trefil Argentinec Nicolas Burdisso.

Inter díky sobotní výhře nad předposlední Regginou, jež v týdnu měnila trenéry, zvýšil své vedení v tabulce na devět bodů před druhým AS Řím.

Duel pronásledovatelů elitní pětice mezi Palermem a Udine skončil remízou 1:1. Na Sicílii se ujali vedení domácí po 32 minutách gólem Fabia Simplicia, stejně dlouho pak trvalo, než obránce Felipe vyrovnal a upevnil hostujícímu týmu šesté místo v tabulce. Palermo je osmé.

27. kolo italské Seria A:
Inter Milán - Reggina 2:0 (14. Ibrahimovic z pen., 34. Burdisso), Palermo - Udine 1:1 (32. Simplicio - 64. Felipe).