Rubriky:

Itálie

Ronaldo by se mohl k fotbalu vrátit v italské lize

20. října 2008 10:52 - MILÁN

Brazilský mistr světa Ronaldo, který se od února zotavuje po vážném zranění kolena, by se mohl vrátit k fotbalu v Serii A. Dvaatřicetiletý útočník má prý nabídku od Sampdorie Janov.

"V knize fotbalové kariéry mám ještě mnoho nepopsaných stránek. Jsou prázdné a já je chci zaplnit góly," řekl dvojnásobný držitel Zlatého míče magazínu Trip. "Chci skončit, až já budu chtít. Ne podle toho, co mi nadiktuje zranění," dodal.

O Ronalda, který trénuje v Brazílii s Flamengem, projevily před časem zájem anglický Manchester City a francouzský Paris St. Germain. Kvůli obavám z hráčova chatrného zdraví však oba kluby od jednání odstoupily. "Chce mě jeden italský klub, ale není to AC Milán," řekl Ronaldo.

Podle italských médií jde o Sampdorii. Janovský celek totiž hledá náhradu za Antonia Cassana, který prý po sezoně zamíří do některého z italských velkoklubů.

Bývalá hvězda Barcelony, Interu Milán nebo Realu Madrid nehraje od února, kdy si v italské lize vážně poranila koleno. Poté se Ronaldo podrobil operaci a bez angažmá je od léta, kdy ho uvolnil AC Milán.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..