Rubriky:

Itálie

Beckham vyloučil přestup do AC Milán

26. října 2008 14:52 - CARSON

Anglický fotbalista David Beckham vyloučil možnost, že by po skončení hostování v AC Milán do italského velkoklubu přestoupil. Záložník Los Angeles Galaxy prohlásil, že před začátkem zámořské MLS se do Ameriky vrátí.

O touze AC Milán získat anglického reprezentanta natrvalo informoval viceprezident klubu Adriano Galliani. Beckham však takový scénář odmítl. "Dostal jsem šanci trénovat s jedním z nejlepších klubů na světě a to udělám. Pořád ale mám povinnosti v Galaxy a na tom nic měnit nehodlám," citovala ho agentura AP.

"Vedení Galaxy proti hostování nic nenamítá. Řekli mi, že jestli to chci, tak mě do začátku sezony uvolní," uvedl Beckham, který se chce hostováním v Miláně během pauzy v MLS udržet v kondici kvůli anglické reprezentaci.

V Evropě trénoval už letos v zimě, kdy se připravoval s londýnským Arsenalem. "Nikde jinde na světě nemají fotbalisté čtyřměsíční pauzu. Jenom v Americe. Moje tělo na tak dlouhé volno není zvyklé, potřebuji hrát," vysvětlil Beckham.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..