Kaká zlomenou nohu nemá, za reprezentaci přesto hrát nebude

MILÁN

Zranění záložníka Kaká, které si přivodil při sobotní remíze AC Milán 1:1 s Regginou, není vážné. Rentgen podle agentury Reuters sice nepotvrdil původní obavy ze zlomeniny chodidla, šestadvacetiletý fotbalista však bude mimo hru minimálně 15 dnů. Vynechá tak úterní přípravný zápas brazilské reprezentace s Itálií i ligové derby s Interem Milán příští neděli.

"Má bolesti v levém chodidle. Kontrola po zápase zlomeninu neodhalila, léčení si však vyžádá minimálně 15 dnů," uvedl italský klub v prohlášení.

Kaká pomohl v utkání s Regginou k remíze 1:1, když v 67. minutě proměnil penaltu. O deset minut později si ale kvůli velkým bolestem v chodidle řekl o vystřídání.

Absence Kaká v milánském derby bude pro AC velkou ztrátou. "Rossoneri", kterým patří v Serii A druhá příčka, můžou v případě vítězství snížit náskok vedoucího Interu na pět bodů.