Rubriky:

Itálie

Nedvěd definitivně odmítl nabídku Interu Milán

11. července 2009 13:28 - MILÁN/PRAHA

Fotbalista Pavel Nedvěd v sobotu definitivně odmítl nabídku na působení v Interu Milán. Učinil to v dopoledním telefonickém rozhovoru s trenérem José Mourinhem, který o angažmá bývalého reprezentačního kapitána usiloval. Nedvěd zároveň své rozhodnutí nepokračovat v kariéře oznámil novému svazovému a reprezentačnímu šéfovi Ivanu Haškovi, jenž s ním minulý týden o případném pokračování v kariéře mluvil. Potvrdil to hráčův právník Bronislav Šerák.

 

ČTK/AP

Nedvěd ukončil sice před nedávnem svou kariéru v Juventusu Turín, ale s případným pokračováním kariéry si nechal volná vrátka. I proto se k němu začaly hrnout nabídky jak z Apeninského poloostrova, tak z arabského světa a také ze Spojených států amerických. Jeho dosavadní klub mu mezitím nabídl práci na pozici asistenta trenéra.

V Itálii se nejdříve spekulovalo o zájmu Parmy, ale nabídka mocného Interu by ji zřejmě přebila. Jenže Nedvěd dnes veškeré spekulace uťal, silná vazba na Juventus a jeho fanoušky byla podle všeho největší překážkou. "Nabídky si moc vážím, ale nemohu ji přijmout," řekl Nedvěd.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..