Juventus v italské lize poprvé ztratil body, remizoval v Janově

ŘÍM

Fotbalisté Juventusu v italské lize poprvé ztratili body. Turínský tým dnes v dohrávce 5. kola remizoval 2:2 v Janově a promeškal možnost sesadit obhájce titulu Inter Milán z čela tabulky.

Fotbalisté Janova se radují z branky.

Skóre utkání otevřel v šesté minutě Vincenzo Iaquinta, za Janov, který je soupeřem Slavie v Evropské lize, do přestávky vyrovnal Giandomenico Mesto. Po přestávce se pak prosadili střídající hráči. Nejprve poslal domácí celek do vedení Hernán Crespo a čtyři minuty před koncem vyrovnal David Trezeguet.

Juventus se po remíze dotáhl s 13 body na vedoucí Inter, kvůli horšímu skóre je však na druhém místě. Janov je čtvrtý.

V obraně turínského mužstva odehrál celý zápas Zdeněk Grygera. "Stará dáma" naopak postrádala zraněného útočníka Alessandra Del Piera, záložníky Diega s Mohamedem Sissokem a obránce Fabia Cannavara.

Janov nastoupil v sestavě: Amelia - Biava, Moretti, Bocchetti - Rossi, Milanetto (68. Chardža), Zapater, Modesto (62. Papastathopulos) - Mesto, Floccari (46. Crespo), Sculli.

Italská fotbalová liga - 5. kolo:
FC Janov - Juventus Turín 2:2 (31. Mesto, 74. Crespo - 6. Iaquinta, 86. Trezeguet).