Juventus byl při chuti, dal Bergamu pět gólů

Fotbalisté Juventusu Turín porazili ve 12. kole italské ligy Bergamo na soupeřově hřišti 5:2 a upevnili si druhou pozici v tabulce.

Dvoubrankové poločasové vedení zařídil "Staré dámě" záložník Camoranesi, který se po chybách obrany prosadil dvakrát během dvou minut. Domácí snížili krátce po přestávce, když Valdes prostřelil po samostatném úniku chybujícího Buffona. Už za čtyři minuty ale hostům vrátil dvoubrankové vedení tvrdou ranou k tyči brazilský záložník Melo.

Bergamo sice dalo v 71. zásluhou Ceravola další kontaktní branku, ale závěr patřil turínskému celku. V rozmezí tří minut rozhodli o zápase Diego a nejlepší ligový střelec Trezeguet. Obránce Juventusu Zdeněk Grygera  do hry nezasáhl.

Italská fotbalová liga - 12. kolo:
Catania - Neapol 0:0, Bergamo - Juventus Turín 2:5 (51. Valdes, 71. Ceravolo - 36. a 37. Camoranesi, 55. Melo, 84. Diego, 87. Trezeguet).