Fotbalisté Milána v generálce na Manchester porazili Udine

MILÁN

Fotbalisté AC Milán zdolali ve 24. kole italské ligy 3:2 Udine a vrátili se na druhé místo tabulky osm bodů za vedoucí Inter. Dnešní předehrávka byla pro Milán generálkou na úvodní zápas osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru United.

Fotbalisté AC Milán se radují z branky.

Všechny tři milánské góly padly po akcích Brazilce Ronaldinha. Bývalý nejlepší fotbalista světa už v 7. minutě posadil míč na hlavu Nizozemce Huntelaara a před přestávkou vyslal do ideální šance milimetrovým pasem krajana Pata, jenž se vrátil do sestavy po zranění. Třetí trefu přidal po přestávce opět Huntelaar, k němuž se míč dostal po Ronaldinhově trestném kopu.

Udine se podařilo pouze dvakrát snížit na rozdíl jednoho gólu, ale na vyrovnání nedosáhlo. Český obránce Marek Jankulovski zůstal v duelu se svým bývalým klubem pouze na lavičce AC.

Italská fotbalová liga - 24. kolo:
AC Milán - Udine 3:2 (7. a 57. Huntelaar, 39. Pato - 45. Flores, 86. Di Natale).