Inter Milán doma v devíti remizoval se Sampdorií

MILÁN

Tři červené karty ovlivnily zápas italské ligy mezi vedoucím Interem Milán a Sampdorii Janov, který skončil bezbrankovou remízou. Domácí fotbalisté hráli od 38. minuty bez dvou vyloučených, hosté dostali červenou kartu čtvrt hodiny před koncem. Úřadující mistr remizoval v domácí soutěži potřetí za sebou a nezvládl generálku na středeční úvodní zápas osmifinále Ligy mistrů proti Chelsea.

Fotbalista Interu Milán Christian Chivu

Prvním vyloučeným fotbalistou byl na stadiónu Giuseppe Meazzy argentinský stoper Samuel, který tři minuty po žluté kartě dostal za stažení protihráče v gólové šanci rovnou červenou. Už o sedm minut později ho napodobil spoluhráč z obrany Córdoba, jenž byl vyloučen po dvou žlutých kartách v rozmezí pěti minut.

Hosté však přesilu nevyužili a navíc čtvrt hodiny před koncem přišli o útočníka Pazziniho, jenž musel předčasně do šaten po dalším dvojnásobném napomínání.

Italská fotbalová liga - 25. kolo:
FC Janov - Udine 3:0 (30. a 53. z pen. Acquafresca, 64. Palacio), Inter Milán - Sampdoria Janov 0:0.