Rubriky:

Itálie

O obránce Rozehnala má podle německého tisku zájem italská Cesena

6. srpna 2010 09:32 - BERLÍN

O českého reprezentačního obránce Davida Rozehnala, který tento týden vypadl z kádru bundesligového Hamburku, projevil podle německého deníku Bild zájem nováček nejvyšší italské soutěže AC Cesena. Klub, jehož barvy hájí i bývalý sparťan Martin Petráš ze Slovenska, by chtěl údajně Rozehnala získat na roční hostování.

 

Michaela Říhová, Právo

Podle listu Hamburger Abendblatt se však třicetiletý zadák odmítá smířit se svým sportovním koncem v HSV a do Itálie se vrátit zatím nechce. Před svým loňským příchodem na sever Německa působil Rozehnal v Laziu Řím, odkud do Hamburku přišel ze zhruba šest milionů eur (nyní zhruba 148 milionů korun).

V dresu sedmého týmu loňského ročníku bundesligy a semifinalisty Evropské ligy však nepodával přesvědčivé výkony. V létě Hamburk navíc získal z konkurenčního Schalke německého reprezentačního obránce Haika Westermanna. Rozehnal se tak nevešel do zúženého kádru, který se chystá na novou sezonu. V něm zůstává reprezentační brankář Jaroslav Drobný, který v létě přišel z Herthy Berlín, a záložník David Jarolím.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..