Inter porazil Cesenu a v italské lize už je čtvrtý

MILÁN

Fotbalisté Interu Milán vyhráli v dohrávce italské ligy 3:2 nad Cesenou a posunuli se na čtvrtou příčku tabulky. Na svého městského rivala AC, který Serii A vede, mají obhájci titulu ztrátu šesti bodů a zápas k dobru. Pod novým koučem Leonardem si vítěz loňské Ligy mistrů udržuje stále stoprocentní bilanci.

Inter Milán je v tabulce už čtvrtý.

Hráči Interu zahájili dnešní zápas ve velkém stylu a již po čtvrthodině hry vedli po brankách Eto'a a Milita 2:0. Hosté však nesložili zbraně a dvěma rychlými góly kontrovali. Vítězství domácím zajistil krátce před poločasem Chivu.

Cesena se na další vyrovnání nezmohla. Navíc posledních 20 minut musela dohrávat o deseti, neboť druhou žlutou kartu viděl střelec jednoho z gólů Giaccherini.

Výsledek 16. kola italské fotbalové ligy
Inter Milán - Cesena 3:2 (14. Eto'o, 15. Milito, 45. Chivu - 23. Bogdani, 29. Giaccherini).