AS Řím - Boloňa 1:1AS Řím remizoval s Boloňou a na druhé místo ztrácí šest bodů

Řím

Fotbalisté AS Řím remizovali v 32. kole italské ligy doma s Boloňou 1:1 a na druhou Neapol ztrácejí šest bodů. Druhé místo přitom svému držiteli vynese přímý postup do Ligy mistrů, zatímco třetí celek Serie A musí do kvalifikace.

Mohammed Salah z AS Řím oslavuje svoji trefu do sítě Boloni.

Boloňa dala v šesti posledních zápasech jediný gól a získala jen tři body za bezbrankové remízy. V Římě ji v 26. minutě poslal nečekaně do vedení Rossettini, který prodloužil hlavou do sítě Zúňigův nepřímý kop. Krátce předtím neproměnil velkou šanci domácí Salah, který po sólu na brankáře trefil jen tyč.

Po poločase orazítkoval Salah brankovou konstrukci znovu, ale v 50. minutě se už po další akci střídajícího Tottiho konečně prosadil. Další gól však už domácí tým ani přes mohutný tlak nepřidal.