Rubriky:

1. liga

Baranek ještě neřekl poslední slovo

14. listopadu 2006 10:39

V závěru minulého týdne oslavil 33. narozeniny, dárek v podobě nedělního vítězství nad Plzní si ale jablonecký záložník Miroslav Baranek příliš neužil. Zápas kvůli zranění nedohrál. "Mám tržnou ránu na achillovce," přibližuje Baranek v rozhovoru pro Právo.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Nedělní zápas fotbalistů Jablonce s Plzní (2:1) jste nedohrál kvůli zranění. Co se vám přihodilo?
Mám tržnou ránu na achillovce, která krvácela a noha je silně zhmožděná. Cítil jsem tam pálení a měl jsem strach, aby nedošlo k utržení. Stalo se to po nějakém zákroku zezadu, když jsem dostal zásah špuntem kopačky od protihráče.

V pátek jste oslavil 33. narozeniny. Berete výhru nad Západočechy jako správný dárek?
Určitě, i když jsem se chtěl radovat z vítězství přímo na trávníku. Druhý poločas jsem u toho nemohl být vinou zmíněného zranění, ale kluci to zvládli. Jsem rád, že vítězný gól dal zrovna Petr Smíšek, který před svým příchodem do Jablonce působil právě v Plzni a měl velkou motivaci.

Připomíná vám někdo "pokročilejší" fotbalový věk?
Zatím ne. Myslím, že na věku nezáleží. Rozhodující jsou sportovní forma a přístup k fotbalu. Nebýt nedělního nuceného střídání, bylo by všechno v naprostém pořádku. Cítím se absolutně dobře a věřím, že jsem ve fotbale ještě neřekl poslední slovo.

Jak se chystáte na fotbalovou zimu na severu Čech?
V Jablonci jsme na extrémní podmínky už zvyklí. Hřiště je i při nevlídném počasí krásně připravené a nemůžeme si na nic stěžovat. Pokud nepřijde nějaká kalamita, měli bychom zbývající domácí zápasy v podzimní části v klidu odehrát.

Jak jste spokojen s dosavadní jabloneckou bilancí?
Doma jsme vyhráli jen třikrát, ale v ostatních zápasech jsme měli těžké soupeře - Mladou Boleslav, Spartu a Liberec. Tedy celky z prvních tří příček tabulky. Ve dvou jsme remizovali a prohráli jen s Boleslaví, což není zase tak špatné. Jsem přesvědčen, že na jaře budeme ještě silnější.

Josef Pešout, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..