Rubriky:

1. liga

Sparta: Iversena jsme chtěli před rokem

9. prosince 2006 11:58 - PRAHA

Norský útočník Steffen Iversen se údajně mohl stát novou posilou fotbalistů Sparty Praha. Mluvčí vedoucího celku první ligy Lukáš Přibyl to však popřel. Třicetiletý střelec, který v minulosti působil v anglickém Tottenhamu, prý Spartu zajímal před rokem.

 

Sport.cz

"V současné době Iversen na našem seznamu možných posil rozhodně není," řekl Přibyl. Iversen je nyní hráčem Rosenborgu Trondheim, kde mu v zimě vyprší smlouva. V jeho dresu dal letos v 21 zápasech 15 branek.

Získá Sparta Steffena Iversena?
Hlasujte v anketě Sport.cz!

"Sparta nás oslovila. Steffenovi je třicet, rád by šel naposledy někam do zahraničí. Zajímá se o něj několik klubů, ale může říct, že Spartu zná a považuje ji za dobrý a velký klub," cituje deník Aha fotbalistova manažera Hendrika Hoppenwortha.

Iversen hrál za Tottenham v letech 1996 až 2003 a ve 143 zápasech dal 35 gólů. Pak působil v Anglii ještě jednu sezonu ve Wolverhamptonu, než se vrátil do Norska. Nejprve oblékal dres Valerengy Oslo, letos nastupoval za Rosenborg. V reprezentaci absolvoval 64 utkání a vstřelil 13 branek.

Z Rosenborgu Trondheim se Sparta letos v lednu snažila získat jiného norského fotbalistu Frodeho Johnsena, ale jednání nakonec nevedla k dohodě.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..