Rubriky:

Fortuna liga

Všude sníh! Opravdu má být tato fáze ligy nazývána jarní?

13. února 2019 17:09 - Jablonec nad Nisou/Praha

Fotbalové jaro už odstartovalo, počasí se ale podle toho příliš nechová. Minulý týden se i v nížeji položených oblastech držel sníh a nebylo vůbec jisté, v jak velké zimě budou muset fotbalisté hrát. Situace se sice nakonec zlepšila a o víkendu teploty dosahovaly i plus několika stupňů, sněhová nadílka se ale nyní na mnohá místa vrací.

 

Luděk Peřina, ČTK

Ligu letos čeká nadstavba, je tak potřeba odehrát větší počet utkání. S tím souvisí i brzký start jarní části Fortuna ligy, který s sebou ale nese určité problémy. Své o tom ví i fotbalový Jablonec. Ten na svém Twitteru uveřejnil fotky ze zasněženého tréninku s pozdravem z "klasického únorového Jablonce".

A nejen podle množství sněhu, ale i podle toho, jak jsou hráči na fotkách navlečení, lze předpokládat, že zrovna jarní teploty na severu Čech nevládnou. Ani přes nepřízeň počasí ale někteří hráči dobrou náladu zjevně neztrácejí - trénink ve sněhu se smíchem absolvoval třeba 24letý jablonecký záložník Vladimir Jovovič.

V každém případě nás již o tomto víkendu čekají další ligové zápasy. Umoudří se do té doby opět počasí? Nebo budou některé zápasy odehrány na sněhové pokrývce?

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..