Rubriky:

1. liga

Ostravský stoper Bolf se zatím na trávník nevrátí

16. srpna 2007 16:01 - OSTRAVA

Česká fotbalová liga se návratu bývalého reprezentačního obránce René Bolfa zřejmě hned tak nedočká. Třiatřicetiletý stoper, který se po odchodu z Auxerre v létě na tři sezóny zavázal Ostravě, kvůli přetrvávajícím problémům s operovaným kolenem stále nemůže trénovat naplno.

Bolfovy zdravotní potíže se vlečou už od loňského prosince. Těsně před koncem roku si při fotbalu v hale s kamarády přetrhl zkřížený vaz v koleni a navzdory úspěšnému chirurgickému zákroku se mu do operované oblasti tři týdny před začátkem prvoligové sezóny vrátily bolesti.

Člen mistrovského kádru Baníku z roku 2004 se sice udržuje v kondici, ale do míče zatím nekope. "René je momentálně v rukou odborníků a kondičních trenérů. Jeho stav se nadále zlepšuje, ale kdy to bude na přechod k fotbalu a normálnímu tréninku, to je těžké zodpovědět," řekl ve čtvrtek ČTK generální manažer Werner Lička.

I bez Bolfa se Baníku vstup do ligy vydařil. To je podle Ličky také jeden z důvodů, proč klub na návrat zkušeného obránce netlačí. "Není pod žádným tlakem, že musí spěchat a rychle hrát. Předností Baníku je, že teď máme patnáct hráčů do základní sestavy. Dali jsme mu čas a záleží jen na něm samotném. Až se bude cítit, začne trénovat," dodal Lička.

Bolf od svého zimního návratu z Francie doma ještě neodehrál ani jeden zápas, za Baník nenastoupil ani v přípravě.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..