Rubriky:

1. liga

Stal se zázrak, říká kapitán Lukeš

4. ledna 2008 17:35 - OSTRAVA

Martin Lukeš je zpátky! Kapitán Baníku, jenž si ve druhém utkání ligové sezóny s Mostem přetrhl čéškový vaz v pravém koleně, se včera zapojil do prvního tréninku ostravského týmu v novém roce. O tři měsíce dříve, než se čekalo.

 

ČTK/Dan Krzywoň

„Stal se zázrak. Jinak si to vysvětlit neumím,“ říká jako obvykle velice tiše a se sklopenýma očima motor Baníku, šéf kabiny a v loňské sezóně nejlepší hráč.

„Nikdo nečekal, že se budu uzdravovat tak rychle. Všechno to je výsledek skvělé práce pana doktora Hustáka,“ nezapomíná na kompliment lékaři, který ho operoval.
Martin Lukeš prožil výjimečný prosinec. Zatímco jeho spoluhráči si užívali dovolené, on poctivě pracoval na kondici. „Týden jsem byl na dovolené v Egyptě, ale zbytek prosince jsem poctivě odmakal.“

V kterém ligovém kole se vrátí do sestavy Baníku, si zatím netroufá Lukeš odhadnout. „Těžko říct. Koleno drží, zátěž se bude zvyšovat. Uvidíme, jak to půjde dál. Dneska jsem šťastný, že se mohu hýbat, že mohu běhat, že se pohybem pořádně zapotím. Budu moc rád, když si zahraju fotbal na soustředění v Turecku.“

Vladimír Kolář, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..