Rubriky:

1. liga

Olomoucký fotbalista Randa jedná o odchodu do polské Bytomi

10. ledna 2008 13:52 - OLOMOUC

Kapitán olomouckých fotbalistů Tomáš Randa by mohl odejít do polského celku Polonia Bytom. Třiatřicetiletý krajní obránce nebo záložník opustil Sigmu na kondičním soustředění na Českomoravské vrchovině a jedná s vedením nováčka polské ligy o podmínkách svého působení.

Po pěti letech strávených v Olomouci se Randa možná přiblížil odchodu. Klub mu po podzimní části přislíbil, že v případě zajímavé nabídky mu nebude v přestupu do ciziny bránit. "Ozvala se mu Bytom a Tomáš si to tam jel prohlídnout a probrat možnosti svého případného angažmá," řekl ČTK sportovní manažer Sigmy Augustin Chromý. Podle něj je ve hře i klub z Rakouska.

Od olomouckého mužstva se koncem týdne odpojí i záložník Martin Pulkert, který se má hlásit na zkoušce v Nitře. Na Slovensko se už vydali i obránce Martin Pulkert a brankář Jan Vojáček, které testuje Trnava. V Olomouci naopak bude od pondělí zkoušet štěstí sokolovský útočník Petr Šorfa. "Útok bychom chtěli zkvalitnit, Šorfu zná trenér Pulpit ze společného působení v Sokolově, proto mu dáme pár dnů, aby se ukázal," dodal Chromý.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..