Rubriky:

1. liga

Slávista Belaid se zranil při nehodě, při níž zemřeli tři lidé

12. ledna 2008 15:15 - TUNIS

Záložník pražské Slavie Tijani Belaid se zotavuje z menších zranění, která utrpěl začátkem ledna v Tunisku při dopravní nehodě, při níž zahynuli tři lidé. O fotbalistově havárii v sobotu informovala agentura Reuters.

Pařížský rodák Belaid se v Tunisku připravoval na africký šampionát, který jeho tým zahájí 23. ledna utkáním se Senegalem. Kvůli zranění z nominace francouzského trenéra Rogera Lemerra vypadl.

"Slavia byla informována o tom, že Belaid měl v Tunisku autonehodu, při které utrpěl zranění v obličeji a byl na týden hospitalizován," uvedl tiskový mluvčí pražského klubu Ondřej Zlámal na slávistickém webu.

Belaid nebyl viníkem nehody

Podle listů Le Temps a Le Quotidien nebyl Belaid viníkem nehody, k níž došlo na Nový rok. Slávistický fotbalista nestihl zabránit střetu svého vozu s lidmi, kteří se snažili dostat na dálnici z havarovaného auta. Při nehodě zemřela řidička původně havarovaného vozu, Belaidův spolujezdec a mladá dívka.

Belaid přišel do Slavie v červenci loňského roku na roční hostování z Interu Milán. V lize nastoupil ve dvanácti zápasech a vstřelil dvě branky, v Lize mistrů se trefil do sítě Steauy Bukurešť.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..