Fotbalisté Zlína porazili v přípravě třetí tým MSFL Mutěnice 6:0

LUHAČOVICE

Fotbalisté Tescomy Zlín porazili v přípravě třetí tým po podzimní části MSFL Mutěnice vysoko 6:0. Po dvou brankách vstřelili Dujka a Konečník, po jedné přidali Bača a Kraus. V týmu Zlína už nastoupil v prvním poločase i útočník Pacanda.

V sestavě Zlína v pátek naopak z nových posil kvůli zdravotním problémům chyběli Musil (zánět nehtu) a Baranayi (potíže s třísly). "Sice jsme do zápasu vstoupili z plné zátěže, hráči si ale s chutí zastříleli. Kromě šesti branek jsme si vypracovali i další střelecké příležitosti," řekl trenér Pavel Hoftych, který dal příležitost všem hráčům základního kádru. Celý zápas odehrál pouze středopolař Kraus.

"Pacanda se k týmu připojil až dvě hodiny před zápasem. Zatím si na své nové spoluhráče zvyká. Ve svém poločasovém vystoupení ale předvedl několik pěkných fotbalových akcí," dodal Hoftych.

Příští přípravné utkání sehrají fotbalisté Zlína v pátek 25. ledna opět v Luhačovicích, kde bude od 15:00 jejich soupeřem Třinec.

Tescoma Zlín - FC Mutěnice 6:0 (2:0)
Branky: Dujka a Konečník po 2, Bača, Kraus.
Sestava Zlína:
I. poločas: Baránek - Čelůstka, Zbožínek, T. Gavlák, Penner - Kraus, Zúbek, McQulkin, Konečník - Pacanda, Malár.
II. poločas: M. Gavlák - Pazdera, Kroča, Ditrich, Elšík - Kraus, Šmahaj, Vrtělka, Dujka - Vyskočil, Bača.