Tepličtí fotbalisté podlehli na Kypru oslabené Steaue Bukurešť

AYIA NAPA

V posledním přípravném zápase na soustředění na Kypru fotbalisté Teplic poprvé prohráli. Nad jejich síly byl v úterý účastník podzimní části Ligy mistrů Steaua Bukurešť, která zvítězila 2:0.

Podle asistenta trenéra Zdeňka Kluckého předvedl teplický celek především v prvním poločase velmi dobrý výkon, ale gól nedal. Naopak rumunský tým se dvakrát prosadil, přestože přišel ve 49. minutě o vyloučeného Lovina.

"Soupeř měl po přestávce vítr v zádech a využil toho. Dvě přesné střely z dálky rozhodly o naší prohře," řekl Klucký, který v zápase vedl mužstvo místo hlavního kouče Petra Rady, jenž se na Kypru věnuje povinnostem u národního týmu.

V úterý v noci se tepličtí fotbalisté vracejí domů.

Steaua Bukurešť - FK Teplice 2:0 (0:0)
Branky: 56. Mendoza, 75. Moreno. ČK: 49. Lovin (Steaua).
Sestava: Slavík - Vidlička, Lukáš, Klein, Merzič - Verbíř (65. Ryška), Sabou (75. Ljevakovič), Doležal, Gašparík (84. Vieira) - Jun (84. Bartoš), Hesek (60. Smíšek).