Rubriky:

1. liga

Brankář fotbalistů Brna Lejsal se zranil při autonehodě

27. května 2008 16:39 - BRNO

Brankář fotbalistů Brna Martin Lejsal utrpěl v pátek večer při autonehodě několik lehčích zranění. Lejsalův vůz řídil při cestě do Bzence jeho kamarád. Po srážce s kabrioletem, který v protisměru předjížděl přes plnou čáru, skončili Lejsal i řidič jeho vozu v nemocnici. Zprávu v úterý přinesl internetový server brněnského klubu.

"Zrovna jsme v zatáčce míjeli v protisměru kamión, když se na nás vyřítil předjíždějící kabriolet. Skončili jsme na střeše ve škarpě," popsal autonehodu Lejsal.

Brankář ze srážky vyvázl s lehkým otřesem mozku, pohmožděným krkem, několika odřeninami a roztrženou rukou. V neděli byl propuštěn z nemocnice. Řidič jeho vozu má zlomenou nohu, viníkovi nehody se nestalo nic.

"Beru prášky proti bolesti a asi tři týdny budu nosit krční límec. Byl to dost nepříjemný zážitek, nicméně to celé dopadlo ještě hodně dobře. V jiném autě to mohlo být i o život," dodal Lejsal, jehož BMW je na odpis. Dovolenou po sezóně stráví brněnský gólman léčením, červnový začátek letní přípravy by měl stihnout.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..