Rubriky:

Fortuna liga

Tobiáš: Byli jsme nuceni začít od nuly a tvrdě pracovat

31. srpna 2008 11:13 - ZLÍN

Fotbalisté Zlína ztratili po bezkrevném výkonu doma dva body, když za celé utkání vážněji neohrozili soupeřovu branku. "Nehráli jsme dobrý fotbal. Nešla nám kombinace. Nedostali jsme se do nějaké akce, soupeř dobře bránil. Chybí nám tvůrčí jistota, překvapit soupeře akcí jeden na jednoho. Vůbec jsme se neprosadili. To byla příčina toho, že fotbal vypadal tak, jak vypadal," posteskl si trenér Zlína Josef Mazura.

Kouč přiznal, že citelně postrádal zraněné opory Zúbka, Kroupu a Malára. "S nimi by určitě hra vypadala jinak. Nepodařilo se nám je nahradit. Ale taková je skutečnost," dodal Mazura.

Nový kouč Dynama Pavel Tobiáš vyzvedl bojovnost obou týmů. "Zlín byl vzhledem k získaným čtyřem bodům v úvodu zápasu v pohodě. My jsme byli nuceni začít od nuly a tvrdě pracovat," uvedl trenér, který měl na práci s mužstvem před utkání pouze tři dny času.

Více o zápase Zlín - Č. Budějovice najdete zde.

"Ve druhém poločase jsme se i fotbalově prosazovali a mohli vstřelit i branku. Ale naše vítězství by nebylo spravedlivé," řekl Tobiáš, který právě po prohře ve Zlíně přišel naposledy o trenérský post v Příbrami.

Se svou premiérou byl spokojen. "Věděli jsme, že Zlín má vynikající hlavičkáře. Hráli jsme proto osobní obranu na všech pět hráčů soupeře při standardních situacích. Vsadil jsem také na kombinaci mladých hráčů, jako jsou Leština a Peroutka," prohlásil Tobiáš.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..