Rubriky:

1. liga

VIDEO: Pivo teklo proudem, vodkám se slávisté při oslavě titulu vyhýbali

19. května 2009 09:15 - PRAHA

Pivo, vodka, becherovka, Pááável Fořt! Takový popěvek vymysleli fanoušci fotbalové Slavie útočníkovi sešívaných, ten ovšem se svými spoluhráči při oslavě obhajoby titulu v pondělní noci preferoval jinačí výčet nápojů. „Pivo určitě, vodka a becherovka určitě ne. Jistě ale přijde na řadu něco jiného,“ prozradil Sport.cz forvard Fořt na začátku dlouhé slávistické noci.

Oslavy titulu jak se patří! U piva, kuřete a v parádní atmosféře slavili obhajobu titulu fotbalisté Slavie poté, co se ze stadiónu v Edenu přesunuli do restaurantu Svatého Václava na Václavském náměstí. Tam se v pondělí před půl jedenáctou sešli jen hráči, realizační tým se vydal na oslavu na jiné místo.

Novináři se od fotbalistů jen těžko dozvěděli, jestli je pravda, že trenér Jarolím i přes očekávané bujaré oslavy nařídil hráčům v úterý dopoledne trénink. „My máme mít trénink? O tom nic nevím,“ reagoval na otázku Sport.cz v uvolněné atmosféře tahoun Slavie Dušan Švento.

Slávisté bez zábran

„Těžko popíšu své pocity, je to všechno super a geniální,“ pokračoval slovenský reprezentant. „Opravdu netuším, v kolik hodin s oslavami skončíme,“ netroufal ani odhadnout Švento. Co se týče spektra nápojů, už tak skoupý na slovo nebyl. „Já začínám u piva, čím to bude pokračovat, to jsem se ještě nerozhodl,“ předpovídal dlouhý flám levonohý rychlík.

Zisk slávistického titulu na Sport.cz:
ON-LINEŽižkov - Slavia 1:3
REFERÁTSlavia pojala obhajobu jako exhibici
TRENÉRZiskem titulu svět nekončí, říká Jarolím
HRÁČIVaniakovi stačí láhev bílého
OSLAVYSlavia slavila na kamiónu před Edenem
JAROLÍMNemyslím na reprezentaci, ale na obhajobu
OSLAVY II.Pivo teklo proudem

„Že má být trénink od jedenácti?,“ podivoval se Švento. Sešívaný středopolař ani příliš neřešil, že v blízkosti není trenér Jarolím, jinak známý svými přísnými nároky na správnou životosprávu. „Dnes slavíme titul, není důvod, aby nás někdo kontroloval,“ řekl talentovaný Slovák. A jestli by si Švento troufnul jít z pařby rovnou na trénink? „Klidně bych to tentokrát zkusil,“ dodal rychlý záložník a vrátil se zpět ke svým křepčícím spoluhráčům.

Milan Vlček, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..