Rubriky:

1. liga

Brazilský záložník Cléber by mohl zamířit ze Slovácka do Ostravy

20. června 2009 21:16 - OSTRAVA

Brazilský fotbalista Cléber by se ze Slovácka mohl už brzy přesunout do Ostravy. Jednání mezi kluby sice zatím nebyla uzavřena, ale přece jen došlo k posunu a třiadvacetiletý levák už v Baníku začal trénovat.

"Zatím se nedá říct více než to, že o Clébera máme zájem a nyní jsme získali i souhlas Slovácka, aby s námi mohl do čtvrtka trénovat. Jedná se ovšem dále, nic není hotové," potvrdil ČTK manažer Baníku pro komunikaci a vnější vztahy Igor Bruzl.

Námluvy Ostravy s Cléberem nejsou žádnou novinkou. Brazilský krajní středopolař, který patřil v uplynulé sezóně k nejlépe hodnoceným hráčům druhé ligy, je v ostravském hledáčku už delší dobu. Trenéru Miroslavu Koubkovi by jeho příchod nepochybně přišel vhod, Baníku totiž v uplynulé sezóně klasický levý záložník citelně scházel.

Brazilec zatím v Česku hrál pouze ve Slovácku, předtím si ale vyzkoušel v dresu Artmedie Bratislava nejvyšší slovenskou soutěž. V minulé sezoně dal Cléber tři góly, jednou brankou přispěl i k překvapivému vyřazení Slavie v semifinále Poháru ČMFS.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..