Rubriky:

1. liga

Mladoboleslavský Pecka přijde po operaci páteře o ligové jaro

3. února 2010 13:20 - MLADÁ BOLESLAV

Útočník mladoboleslavských fotbalistů Luboš Pecka přijde o jarní část sezony kvůli nedávné operaci páteře. Jednatřicetiletý hráč zákrok podstoupil poté, co jej dlouhodobě sužovaly potíže s vyhřezlou ploténkou. Pecka, který se před třemi lety mihl i v reprezentaci, přesto věří, že se na ligové trávníky vrátí už v další sezóně.

 

Petr Hloušek, Právo

"Doktoři, kteří mě operovali, slíbili, že se vrátím do vrcholového sportu. A já tomu věřím, že se na hřiště vrátím, i když nevím přesně kdy," citovaly internetové stránky mladoboleslavského klubu útočníka, jehož šestnáct nastřílených branek v ligovém ročníku 2006/2007 vyneslo do pozice krále střelců české nejvyšší soutěže.

Pecku bolesti zad trápily už během vánoční přestávky, po lednové konzultaci s vyhlášeným fyzioterapeutem Pavlem Kolářem svolil k chirurgickému zákroku. "Nad jeho doporučením jsem s operací neváhal. Den ode dne bolest ustupuje, mám ze zákroku dobrý pocit" uvedl Pecka.

Odchovanec prachatického fotbalu, který v české lize nastřádal 117 zápasů, zaznamenal v nich 33 branek a předloňskou sezónu strávil na hostování v druholigových německých Cáchách, je momentálně v domácím léčení. Operaci v pražském Motole podstoupil 23. ledna. Do dvou měsíců by měl začít s postupnou rehabilitací.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..