Rubriky:

1. liga

Teplický fotbalista Doležal posílí Ústí nad Labem

22. června 2010 11:48 - ÚSTÍ NAD LABEM

Nováček fotbalové ligy Ústí nad Labem získal první zkušenou posilu. Na roční hostování z nedalekých Teplic přijde dvaatřicetiletý tvořivý záložník Michal Doležal. S vedením se domluvil na podmínkách smlouvy, veškeré formality by měly kluby dořešit v úterý. Řekl to manažer ústeckého celku Stanislav Pelc.

"Vše už je domluvené, na stole nám leží k podepsání všechny smlouvy. Michal byl naštěstí vstřícný a rozumný, šel s platem výrazně dolů," řekl Pelc. Ústečané totiž novou sezónu odehrají ve velmi skromných podmínkách a znát to bude i na odměnách.

Plat okolo dvaceti tisíc 

Podle zákulisních informací vloni brala většina hráčů základní plat okolo 20 tisíc korun a letos nastane jen malý nárůst. "Za druholigové platy hrát nejde, takž k určitému navyšování platů dochází, ale není to o moc," dodal Pelc.

Doležal by měl v Ústí patřit k tahounům, kteří dodají nováčkovi potřebné zkušenosti. V Teplicích patřil k jádru týmu, s přestávkami v něm působil už od roku 1996. Poslední dobou se ale moc neprosazoval, na podzim hostoval v Českých Budějovicích a i po zimním návratu jen paběrkoval. "Pořád je to výborný hráč, měl by nám hodně pomoct, i v kabině," dodal Pelc.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..