Rubriky:

1. liga

Příbram stále nemá nového trenéra, zatím posílila realizační tým

28. dubna 2011 16:27 - PŘÍBRAM

Fotbalisté Příbrami stále nemají nového trenéra, který nahradí odvolaného Romana Nádvorníka. Vedení středočeského klubu zatím posílilo realizační tým o šéftrenéra mládeže Davida Vavrušku a kouče rezervního celku Václava Černého. ČTK o tom informoval příbramský ředitel Petr Větrovský.

 

Jan Handrejch, Právo

Vavruška s Černým doplnili asistenty Františka Kopače s Jiřím Rybou, kteří po odvolání Nádvorníka dočasně přebrali mužstvo. Podle Větrovského je velmi pravděpodobné, že tento čtyřčlenný realizační tým povede Příbram v sobotním ligovém utkání s Jabloncem. Hlavní slovo by měla mít dvojice Kopač, Vavruška.

"Všichni věříme, že se změna pozitivně projeví," uvedl Větrovský, který stále pokračuje v hledání Nádvorníkova nástupce. "Probíhají intenzivní jednání. Věřil jsem, že už budeme mít trenéra teď, ale jednání ještě nejsou v takové fázi, abychom ho mohli představit. Věřím, že se to dotáhne v nejbližších dnech," uvedl Větrovský.

Příbram je jediným ligovým týmem, který v této sezoně vyměnil trenéra už podruhé. Před Nádvorníkem vedl celek od Litavky do desátého kola Martin Hřídel.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..