Rubriky:

1. liga

Trenér Hoftych zřejmě odejde z Bohemians 1905, jedná s Trnavou

5. května 2011 17:36 - PRAHA

Trenér fotbalistů Bohemians 1905 Pavel Hoftych po sezoně v týmu možná skončí a zamíří do Trnavy. Aktuálně čtvrtý celek slovenské ligy s koučem jedná již delší dobu a podle Hoftycha by příští týden měla být uzavřena dohoda.

 

Stanislav Peška, ČTK

"S Trnavou jednám již od podzimu. V poslední době se však jednání zintenzivnila a dá se říci, že jsme došli ke shodě. Příští týden by se to mělo definitivně rozhodnout," řekl dnes Hoftych ČTK. "Jde o tradiční slovenský klub, kde je vždy velký tlak na trenéra, a já bych si to rád zkusil," přiznal.

Bohemians 1905 se v této sezoně pod vedením čtyřiačtyřicetiletého Hoftycha nečekaně daří, byli už šestí v tabulce, nyní vršovickému klubu patří sedmá pozice. "Bohemku mám rád a pracuji tam s fajn lidmi a mám skvělé hráče. To mi to rozhodování ztěžuje. Ale změna je život. Pokud se s Trnavou dohodnu, tak to zřejmě zkusím," dodal Hoftych, který v české lize předtím vedl Zlín.

Spartak Trnava je pětinásobný československý mistr, na titul v samostatné slovenské lize však stále čeká. V této sezoně mu zatím patří čtvrtá pozice se ztrátou dvou bodů na třetí místo zaručující start v Evropské lize. V týmu působí čeští fotbalisté Patrik Gross, Jakub Dohnálek a brankář Martin Raška.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..