Rubriky:

1. liga

Teplický fotbalista Mareš bude na podzim hostovat ve Spartě

4. července 2011 18:01 - PRAHA

Teplický ofenzivní fotbalista Jakub Mareš stráví podzim na hostování ve Spartě. Pražský klub navíc získal opci na jeho pozdější případný přestup. Informoval o tom sparťanský personální ředitel Jakub Otava.

 

Michaela Říhová, Právo

"Dohodu mezi kluby právě finalizujeme, Mareš však už v úterý odcestuje za zbytkem mužstva na soustředění do Rakouska," uvedl Otava na adresu čtyřiadvacetiletého hráče, který může nastupovat v záloze i v útoku. Na svém kontě má Mareš 106 utkání, vstřelil v nich 17 gólů.

Mareš se stal již sedmou sparťanskou letní posilou, i když v některých případech jde především o nadějné hráče, kteří teprve budou bojovat o svoji šanci. To platí především o obráncích Jakubu Brabcovi a Luboši Adamcovi, spekuluje se o příchodu dalšího mladíka Milana Jiráska z Interu Milán.

Z Teplic už ale před Marešem přišel zkušený Vlastimil Vidlička, staronovou tváří je Miroslav Slepička, nové posily dorazily také ze Slovenska: brankář Luboš Kamenár a záložník Martin Juhar, který se už výborně ukázal v několika přípravných zápasech.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..