Mladá Boleslav si stěžuje po prohře v Hradci Králové na rozhodčí

Mladá Boleslav

Vedení fotbalistů Mladé Boleslavi podalo oficiální protest proti výkonu hlavního rozhodčího Jana Jílka a jeho asistenta Kryštofa Mencla v utkání 22. kola první ligy s Hradcem Králové.

Fotbalisté Mladé Boleslavi

"Žádáme komisi rozhodčích, aby prošetřila hrubé chyby, kterých se hlavní rozhodčí a asistent dopustili a tím ovlivnili průběh utkání a jeho výsledek," uvedl na svých webových stránkách čtvrtý celek tabulky, který v neděli prohrál v Hradci Králové 0:2 a vzdálily se mu pohárové příčky.

Podle Mladé Boleslavi asistent Mencl ve 31. minutě chybně posoudil ofsajdové postavení hostujícího útočníka Jana Chramosty a zmařil tím gólovou šanci. Středočeši si rovněž stěžují na to, že hlavní rozhodčí Jílek v 62. minutě neodpískal ruku hradeckého obránce Marka Plašila v pokutovém území a nenařídil penaltu.

Mladá Boleslav se odvolává na záběry České televize z nedělního pořadu Dohráno a na web přiložila také vlastní video s inkriminovanými momenty.