Rubriky:

1. liga

Operovaný sparťan Kadlec se cítí dobře, všem děkuje za podporu

5. listopadu 2012 16:10 - Praha

Měl by být z nejhoršího venku. Sparťanský fotbalista Václav Kadlec prožil po srážce s boleslavským Nešporem hrůzostrašný víkend. Hřiště opustil s dovnitř vpáčenou čelní kostí a operace byla nezbytná. V pondělí se přesunul z pooperačního pokoje na klasické lůžkové oddělení a na klubovém webu fanouškům vzkázal: "Cítím se dobře!"

 

Sparta.cz

Fotbal musí na dlouho oželet, hlavní však teď je, že se pacientův stav zlepšuje. Sparťanský útočník Václav Kadlec se tak mohl věnovat vzkazům a vyjádřením podpory nejen od rodiny a známých, ale i fanoušků. „Díky všem za přání, moc to pro mne znamená," děkoval mladý reprezentant. „Teď se cítím dobře, operace proběhla bez problémů."

Tato slova potvrzují i doktoři. „Václav vypadá a cítí se dobře, zvládl to výborně," uvedl ke Kadlecovu stavu klubový lékař MUDr. David Erhart. „Jeho stav je nyní uspokojivý, žádné komplikace se neobjevily. Věříme, že to tak bude pokračovat i nadále."

Letenský tým svého parťáka také podpoří. Po pondělním tréninku se na návštěvu za Vaškem chystali i jeho spoluhráči a členové realizačního týmu.

Kadlec se v neděli po obědě podrobil operačnímu zákroku v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. „Při operaci byla upravena poloha úlomků kosti čelní," uvedl Erhart.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..