Rubriky:

1. liga

FANTASY: Michal Hrdlička chce po nevydařeném výkonu atakovat 70 bodů

8. května 2013 08:33

Jako první před blížícím se 27. kolem Gambrinus ligy odkrývá své karty Michal Hrdlička. Sestavu pojal velmi ofensivně. Vytyčil si ambiciozní cíl - získat minimálně 70 bodů! Důvěru dává hráčům Sparty, ale věří také v gólovou trefu Budějovic.

 

"Do dalšího kola vyrukuji s hodně ofenzivní sestavou. Změnil jsem rozestavení na 4-3-3 a křičím do světa: Chci atakovat hranici 70 bodů! Zelenkovu jedenáctku jsem ještě neviděl a upřímně řečeno ani nevím, jestli chci. Mohlo by mě to zmást a svádět k horším tahům.

Sparte se konečně chytne a Boleslav porazí!

Sparta už se s Boleslaví chytne, v bráně je Vaclík. Při složení obrany jsem řešil především otázku peněz, a tak jsem za slušné peníze pořídil dvojici ostravských beků, kteří snad v Teplicích v důležitém zápase nevybouchnou. Ty doplňují zkušení Lengyel a Škerle. V záložním triu tři slušní borci. Hořava se snad pod novým koučem probere, hodně věřím Pavelkovi a hlavně Kovaříkovi. Od něj si slibuji nějakou tu gólovou asistenci. Mohlo by to klapnout.

A teď úderný útok. Linhart se trefil i v Plzni a v klíčovém zápase o záchranu může zatížit i konto Hradce Králové. Václav Kadlec za sebou také nemá úplně ideální dny, ale na své gólové hody z nedávných týdnů naváže s Boleslaví. A to samé platí i o Lafatovi. To je můj nejdražší hráč a taky kapitán. Sparta už se musí zase chytit a to právě prostřednictvím těchto dvou hráčů. Předpokládám, že se Zelí rychleji zotaví ze svého ošklivého pádu na kole, než s další porážky se mnou. Má ještě čtyři kola na to, aby s tím něco udělal. Tak uvidíme. Věříte mu? Já ne!"

Michal Hrdlička
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..