Rubriky:

1. liga

Slávista Juhar si za červenou kartu v Plzni nezahraje dvě utkání

16. května 2013 18:28 - Praha

Fotbalista pražské Slavie Martin Juhar si nezahraje příští dvě utkání. Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR ho potrestala za červenou kartu ze sobotního zápasu 27. kola první ligy v Plzni. Slovenský obránce či záložník byl ve Štruncových sadech vyloučen už v 18. minutě za políček domácímu kapitánovi Pavlu Horváthovi. Slavia i bez Juhara vyhrála 1:0.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V této sezóně si už nezahraje teplický Admir Ljevakovič. Bosenský záložník obdržel ve 27. kole dvanáctou žlutou kartu v ročníku, za kterou dostal automatický trest na zbylá tři utkání. Dva zápasy si za osm napomínání nezahraje další slávista Milan Nitrianský a Lukáš Kubáň ze Slovácka. Jedno kolo po čtyřech žlutých kartách vynechají plzeňský Václav Procházka a Tomáš Strnad z Hradce Králové.

Ve druhé lize si za červenou kartu dvakrát nezahraje ústecký Michal Zeman. Stejný trest za osm žlutých karet dostal Ivan Ciferský z Táborska. Jedno utkání musí vynechat za čtyři žluté karty opavský František Metelka, Pavol Rudkovský ze Zlína, Elvist Ciku z Karviné a žižkovský Lukáš Bartošák. Jeho spoluhráč Pavel Čermák si nezahraje rovněž jeden zápas za červenou kartu.

Druholigový Most dostal pokutu 5000 korun za nezvládnutí pořadatelské služby v utkání s Bohemians Praha 1905. Kvůli podobnému prohřešku zahájila disciplinární komise řízení se Zlínem (zápas s Mostem) a s Opavou (zápas s Čáslaví). Disciplinárka se také začala zabývat duelem Varnsdorf - Bohemians Praha 1905 kvůli zranění diváka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..