Bohemka odčinila pětigólové debakly a porazila Příbram. Jihlava rozstřílela Znojmo

Fotbalisté Jihlavy porazili v páteční předehrávce 3. kola Gambrinus ligy doma Znojmo 4:0 a dočkali se prvního tříbodového zisku v nové sezóně. Po dvou vysokých porážkách se z vítězství těšili hráči Bohemians Praha 1905, kteří v Ďolíčku zdolali Příbram 2:0.

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 se radují ze vstřelení gólu proti Příbrami, kterou vstřelil Radek Šírl (s číslem 11).

Vysočina rozmělnila svůj střelecký prach rovnoměrně do obou poločasů. Skóre otevřel v 9. minutě Tlustý. Ve 23. minutě přidal druhý gól Marek a v 74. minutě pojistil vítězství Jihlavy Jungr. V poslední minutě pak zpečetil výsledek Harba.

Nováček ze Znojma tak po dvou nerozhodných výsledcích zaznamenal první porážku v nejvyšší soutěži.

Klokani opustili poslední příčku tabulky

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 se poprvé od května 2010 představili v domovském vršovickém Ďolíčku jako prvoligový tým a po utkání měli důvod k radosti. Klokani nejprve přečkali velkou šanci Příbrami, kterou nevyužil Jugas. Ve 27. minutě pak sami udeřili, když Šírlův centr z pravé strany nikdo netečoval a míč nakonec prolétl až do sítě.

Těsně před přestávkou sice neproměnil tutovku Moravec, domácí celek však tento moment nemrzel. V 78. minutě pojistil Klokanům tříbodový zisk střídající Bartek. Svěřenci trenéra Jozefa Webera opustili poslední místo v tabulce, na které klesla Olomouc. Sigma má však pondělní duel na Slavii k dobru.