Rubriky:

1. liga

Fotbalisty Jihlavy posílí olomoucký obránce Vepřek

28. ledna 2014 10:28 - Jihlava

Fotbalisty Jihlavy posílí olomoucký obránce Michal Vepřek, který se už v úterý zapojil v novém působišti do přípravy. V pátek odletí s týmem na herní soustředění do Turecka. Kluby se dohodly na jeho půlročním hostování s opcí na přestup, vše ještě zbývá administrativně dořešit.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Po splnění podmínek by k hráčově přesunu mělo dojít. Vepřek dostal svolení k tréninku s Jihlavou, ale podepsáno ještě nic není," řekl předseda představenstva Sigma Josef Lébr.

Jihlava o příchod osmadvacetiletého levého beka usilovala od začátku přípravy. "Dlouhodobě usilujeme o zvýšení konkurence na postu levého obránce. Vždyť na podzim nám v jednom utkání scházeli všichni čtyři možní adepti na tento post. Jsme velmi rádi, že v Michalu Vepřekovi požadovanou kvalitu a zkušenost získáme," uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.

Vepřek již v Jihlavě působil v letech 2007 až 2009 v druhé lize a připsal si 45 startů. V nejvyšší soutěži má na kontě 116 zápasů a jeden vstřelený gól. Za Sigmu hrál od 14 let a v posledních třech sezónách patřil do základní sestavy. Na podzim se však v sestavě střídal o místo s Janem Javůrkem a od klubu dostal svolení hledat si nové angažmá.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..