Rubriky:

Fortuna liga

Fenina sprostě uráželi vlastní fanoušci, na protest dokonce opustili tribunu

4. dubna 2014 22:52 - Teplice

Urážky na přivítanou. Tři dny po návratu do Teplic se fotbalový útočník Martin Fenin objevil na lavičce Severočechů, kteří v pátečním duelu 23. kola Gambrinus ligy porazili Příbram 1:0. Příjemný večer na Stínadlech ovšem nestrávil. Při čtení jeho jména před utkáním jej domácí fanoušci „vybučeli“, během zápasu se na jeho hlavu snášely sprosté urážky, až musel hlasatel příznivce napomínat.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„Vnímal jsem to především na začátku utkání. Diváci na to mají právo, prostě to tak vnímají. Martin se s tím musí poprat sám. Věřím, že když mu pomůžeme nyní my, on pomůže potom nám," komentoval to trenér Teplic Zdeněk Ščasný.

„Bůh odpouští, sektor 15 ne!," stálo na transparentu, který kotel rozvinul po výkopu. V prvním poločase dokonce na protest proti Feninovu angažování opustil na několik minut své místo na tribuně. Někdejšímu reprezentantu fanoušci zazlívají, že v posledních letech dvě nabídky Teplic odmítl, dal raději přednost Slavii. Z Edenu byl však letos v zimě odejit, se Severočechy ve středu uzavřel amatérskou smlouvu do konce sezóny.

Někdejší talent opustil Teplice před šesti lety, kdy jej koupil bundesligový Frankfurt. Premiérové zahraniční angažmá odstartoval hattrickem, jenže brzy začal uvadat, nenastartovala ho ani následná štace v druholigové Chotěbuzi. Tam v říjnu 2011 vypadl z okna hotelového pokoje, přivodil si krevní sraženinu v mozku, i díky práci psychologů se k fotbalu vrátil. Před rokem se upsal Slavii, tam však vyhořel, teď se o restart pokouší „doma" v Teplicích.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..