Rubriky:

1. liga

Baník asi pustí Pospěcha do Sparty, zajímá se o Zehera

8. června 2005 09:40 - OSTRAVA

Fotbalový Baník Ostrava, který si díky triumfu v domácím poháru opět zahraje na evropské scéně, asi přijde o záložníka Zdeňka Pospěcha. "Jeho odchod je hodně pravděpodobný. Je o něj zájem ze Sparty, žádná další nabídka z ciziny nám na stole neleží," přiznal předseda představenstva Baníku Jakub Kahoun.

 

ČTK/Dan Krzywoň

Pokud by se někdo ze zahraničních zájemců objevil, vedení klubu by se tím zaobíralo. "Jenže trh se příliš nehýbe," řekl Kahoun a poukázal na přestup Poláka: "Hraje výborně v národním týmu, jenže za něj Liberec stejně dostal jen milión eur z Norimberku. Pospěch v Baníku čtyři roky dřel, teď si zaslouží další výkonnostní růst. Nechceme mu bránit."

Odhaduje se, že Spartu záložník přijde na necelých 20 miliónů, a Ostravané trvají na provizi z případného dalšího prodeje. Nové angažmá si shánějí také Zavadil s Dvorníkem, zatím není jasno kolem Lukeše a Ličky. "Naopak snad dotáhneme přestup útočníka Zehera z Opavy a dál sháníme posílení pravé strany, kde nám vypadl i Látal, který ukončil kariéru," dodal Kahoun.

bir, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..